Logitech Ultimate Ears (UE) 6000 – великі та гучні (огляд навушників)

Коли в редакцію нашого сайту прийшли навушники Logitech лінійки UE: UE 6000, UE 4000 та UE 600vi; ми одразу ж почали їх дерибанити, і мені, на правах першого, дісталися найбільші навушники з цієї лінійки – Logitech Ultimate Ears 6000.

Трошки історії. Компанія Logitech існує з 1981 року, і почала своє існування з виробництва комп’ютерних «гризунів», тобто мишок. Більша частина виробництва цієї компанії пов’язана саме з комп’ютерною периферією, а в останні роки, в коло їх інтересів входить ще й мобільна периферія. Так, п’ять з половиною років тому компанія Logitech придбала компанію з виробництва навушників Ultimate Ears, і почала ще більший наступ на ринок мобільних аксесуарів.

Logitech Ultimate Ears 6000, разом з вище зазначеними моделями цієї ж лінійки, прийшли на український ринок на початку грудня 2013 року, і являють собою найбільшу, найдорожчу та найтоповішу модель з представленої лінійки. Тож давайте розглянемо більш детально, що ж в них такого топового і величного, щоб коштувати близько $200.

Комплект поставки

Logitech завжди вміла гарно загортати свої «цукерки», отже і цього разу вони не схибили. Навушники Logitech Ultimate Ears 6000 поставляються в двох коробках і одному чохлі. Перший елемент одягу, є нічим іншим як головною маркетинговою площиною цих навушників. Коробка зроблена в блакитних та  чорних кольорах, ідентичних до кольорів самих навушників, а також вона містить на собі всю необхідну інформацію та характеристики товару.

Другий, середній, елемент одягу Logitech Ultimate Ears 6000, являє собою стильну чорну коробку (з серії «Шановні знавці, увага питання! Що знаходиться в чорній скрині?»), з елегантним блакитним язичком, потягнувши за який відкривається скринька з навушниками. В верхній, непомітній частині цієї коробки знаходиться макулатура, яка містить інструкції на всіх мовах світу, включаючи навіть арабську, крім ненької. (Хоча ні, російської мови також не має. Хоч тут все добре! Не так радує відсутність Української, скільки радує відсутність російської також.).

Всередині коробки ви знайдете: спліттер, який напевно стане у нагоді в поїдці, даючи вам і вашому попутнику можливість слухати і дивитися, ту саму музику і фільми; кабель блакитного кольору з пультом дистанційного керування та мікрофоном; ну і чохол.

Цей чохол – є останнім елементом одягу навушників Logitech Ultimate Ears 6000. Він зроблений з мікро фібри, яка буде добре поглинати удари у випадку падіння цього чохла з навушника всередині. З зовні чохол чорного кольору з елегантною діагональною блискавкою, блакитного кольору. Всередині чохла є потаємний комірець, для кабелю; до речі, вся внутрішня частина чохла зроблена вже в блакитному кольорі.

Дизайн

Після дуже ретельного огляду упаковки сучасні гаджети Logitech Ultimate Ears 6000, вже час перейти безпосередньо до огляду самих навушників. Дужка навушників зроблена з трохи прорезиненого пластику, який виглядає дуже практичним. Зовнішня частина ракушок навушників вкрита глянцевим пластиком, який зі швидкістю світла збирає на собі ваші відбитки, в той час як внутрішня частина, подушечки, зроблена з чорної приємної на дотик штучної шкіри. З середини подушечка вкрита тканиною блакитного кольору.

Ракушка лівого вуха містить в собі потаємну кімнату, акумуляторний відсік, для двох батарейок типу ААА, доступ до яких можна отримати натиснувши на кнопку під самою ракушкою. Батарейок має вистачити на більш ніж 40 годин прослуховування, це за інформацією самого виробника. Навіщо потрібні ці батарейки? Вони тут для того, щоб вмикати режим активного шумозаглушення. Кнопка для вмикання цього режиму знаходиться зверху на правій мушлі, поряд з кнопкою розмістився індикатор, який символізує статус режиму активного шумозаглушення (зелений-увімкнено/червоний-ні).

Тепер переходимо до кабелю. Він тут знімний, блакитного кольору, з пультом дистанційного керування та мікрофоном. Обидва кінці кабелю мають 3.5 мм джек, один з яких скручений буквою Г, а інший, той що ближче до пульту д/к та втикається в самі навушники, рівненький. Тепер що до пульта дистанційного керування, він має три фізичні кнопки. Центральна з них створена для того, щоб призупиняти та відновлювати програвання музики; обидві кнопки, навколо центральної, відповідають за зміну гучності. Функціонал центральної клавіші на обмежується «паузою», подвійний натиск на цю кнопку перемикне на наступний трек, в той час як потрійний клік програє попередній трек. З нашими яБлучними ґаджетами, весь функціонал навушників працював відмінно, а от підключивши їх до девайсів на Android, ми так і не змогли керувати перемиканням треків та гучністю.

Загалом, навушники Logitech Ultimate Ears 6000 здалися нам дуже комфортними та корисними, особливо в умовах 20-градусних лютих морозів. Носіння навушників протягом довгого часу також не викликало ніякого дискомфорту. Дужка виявилася досить гнучкою, щоб помістити в себе найбільшу з наших голів, і вона все одно забезпечила високий рівень комфорту, тому хто її носив. Не останню роль в надані такого рівня комфорту, зіграла м’яка губка на внутрішній поверхні дужки. Ракушки навушників приємно і легко тримаються на ваших вухах, і не викликають нестерпного бажання їх позбутися навіть після тривалого носіння. Самі ракушки можна трохи опускати, для людей з реально великими макітрами.

Щодо кольорів, то Logitech Ultimate Ears 6000 поставляється в двох варіантах окрасу, чорний та білий. Чорний варіант має більшу частину елементів зробленою в чорному, сіро-чорному, та вставка блакитного кольору всередині ракушок. Біла модель, в свою чергу, має той самий окрас основних елементів, окрім зовнішньої частини ракушок, яка тепер має білий окрас, і так само добре збирає ваші відбитки на собі.

Звук

Головне завдання будь-яких навушників це відтворювати звук, і Logitech Ultimate Ears 6000 справляються з цим завданням на відмінно.

Навушники однаково гарно відтворюють, як високі так і низькі частоти, в незалежності від жанру музику яка грає в них. (Адже ми сподіваємося ви розумієтесь на різних жанрах та складних композиціях, якщо читаєте цей огляд навушників за півтори штуки гривень!)

Трошки технічних характеристик. Звук надходить з 40-мм динаміків, діапазон відтворюваних частот яких, знаходиться в межах 20 Гц – 20 кГц. Система активного шумозаглушення ізолює до 10 дБ навколишніх шумів.

При увімкненні активного режиму шумозаглушенні в київському метрополітені, ви не зможете цілком і повністю втекти від навколишніх шумів, щось з них, але все ж таки буде проникати до ваших вух, хоча звичайно і набагато менше, а ніж без увімкнення цього режиму.

Але як і в кожній медалі, тут є своя зворотна сторона. Нею стала дуже велика кількість звуків, які виходять за межі ваших вух. Тобто під час програвання музики на високій гучності, ваші музикальні вподобання, стануть надбанням всіх хто вас оточує. (І вони також будуть кваситися під … «in the hall of the mountain king» композиція з сюїти норвезького композитора Едварда Гріга).

Загалом звук, що відтворюють навушники Logitech Ultimate Ears 6000 залишив лише позитивні емоції на обличчях тих, хто їх тестував.

Висновок

Logitech Ultimate Ears 6000  – це дійсно класні навушники. Звук, що виходить з цих навушників, гарний як на високих так і низьких частотах, або простіше кажучи дуже збалансований. Режим активного шумозаглушення, допоможе вам втекти від зайвих звуків вашого міста.

До плюсів навушників Logitech Ultimate Ears 6000 варто віднести їх стильний дизайн, комплект поставки (а більш точно, спліттер та чохол), якісний звук та режим активного шумозаглушення.

До мінусів цих навушників відноситься погане утримання звуку всередині самих навушників (тобто люди, що вас оточують занадто добре чують ваші музичні вподобання), та мабуть глянцевіст зовнішньої поверхні ракушки навушника, яка легко збирає відбитки на собі.

Ці навушники мають припасти до смаку поціновувачам якісного та потужного саунду, тобто звуку, за дуже помірну ціну.

Альтернативи Logitech Ultimate Ears 6000

Вартість Logitech Ultimate Ears 6000 в Україні трохи менша за двісті доларів – 1 500 грн. Якість звуку та дизайн цих навушників можна порівняти лише з топовими представниками світу навушників. Такими, як:

Beats by Dr. Dre Studio

Дуже відомий бренд з виробництва висококласних аксесуарів для якісного відтворення звуку. Модель Beats by Dr. Dre Studio є однією з топових моделей, яка має знімний кабель з пультом дистанційного керування та мікрофон. Тут також присутній режим активного шумозаглушення, тож зрозуміло, що сюди також потрібні дві батарейки типу ААА. Вартість Beats by Dr. Dre Studio починається від 1 900 гривень.

Bose QuietComfort 3

Bose – це ще один американський бренд з виробництва якісних інструментів для прослуховування музики. Модель Bose QuietComfort 3 є найтоповішою, на сьогодні, моделлю, і вона також має знімний кабель з пультом дистанційного керування та мікрофон. Разом з режимом активного шумозаглушення, який живиться від двох батарейок типу ААА. Вартість Bose QuietComfort 3  – від 3 720.

Технічні характеристики Logitech Ultimate Ears 6000

Вага 250 г
Діаметр динаміків 40 мм
Імпеданс 50 Ом
Діапазон відтворюваних частот 20 Гц – 20 кГц
Шумозаглушення 10 Дб
З’єднання 3.5 мм
Тип живлення Дві батарейки типу ААА
Витривалість В середньому, до 40 годин при прослуховуванні музики, з увімкненим режимом активного шумозаглушення