Samsung Galaxy S5 з’явиться в Україні 11 квітня по 7500 гривень

Зазвичай черговий флагманський смартфон Samsung з’являвся у нас у продажу в кінці квітня, кілька років поспіль, це була як традиція.

В цьому році компанія вирішила трохи змінити вже усталений хід речей і змістити графік представлення і початку продажів головної новинки першого півріччя. І представлений вчора на виставці MWC 2014 Galaxy S5 з’явиться на прилавках українських магазинів (пам’ятаєте торішнє нічне очікування, яке влаштувала Rozetka?) 11 квітня.

Ціна, з урахуванням нинішнього курсу гривні фактично не змінилася. Але курс може змінитися ближчим часом, можливо і не набагато, але тоді вам буде потрібно добавити зі свого гаманця ще декілька гривень, які ви заробили. А якщо ж з національною валютою нічого за два місяці не станеться(надіємось), то цінник на 16-гігабайтну версію( в якій вам буде доступно лише 8 ГБ для користування) смартфона буде 7500 гривень.

Samsung Galaxy S5 – чи не найочікуваніша новинка MWC 2014. Нехай в ньому мало чого іноваційного, але як завжди продажі смартфону будуть вельми високими, що є традиційним для лінійки Galaxy S5. Детальніше про Samsung Galaxy S5 за цим посиланням.