Платежі в гривнях та українська мова з’являться в Steam вже цього року

На конференції Steam Dev Days, що проходить зараз в Сіетлі представники Valve оголосили про плани введення в 2014 році 12 нових валют, на додаток до використовуваних зараз доларів, фунтам стерлінгів, євро, бразильських реалів і російських рублів. Серед нових валют буде і українська гривня, як повідомляє у своєму твіттер-акаунті Сергій Галенкін.

Крім того, в 2014 році вийде і українська локалізація Steam. Йдеться про переведення інтерфейсу сервісу, локалізація самих ігор залишається на совісті розробників. Цікаво, що робота над користувальницькою українізацією Steam в рамках спільноти Ukrainian Translation ведеться давно. Число ж самих ігор на українському в Steam поки що невелике. У їх число входять лише: Euro Truck Simulator 2, Eldritch , Garry `s mod (інтерфейс), Indie Game: The Movie (субтитри), Teslagrad, Prime World Defenders , Warframe , Verdun і Gas Guzzlers Extreme.

Чи вплине поява гривні на вирівнювання цін в українському Steam до рівня Росії та інших країн СНД поки невідомо. На поточний момент багато Steam-ігр коштують для українців дорожче, ніж для росіян.

Після введення в 2011 році платежів в рублях, Росія показала вражаюче зростання в Steam, який в 2013 році склав 128%. Непогані результати після введення як платіжного засобу реала показує і Бразилія – 75% в 2013 р. На Росію зараз припадає близько 5% продажів Steam, і це при тому, що згідно з опитуваннями Valve майже 17% користувачів сервісу російськомовні. Для порівняння, вся Південна Америка, включаючи Бразилію, дає поки тільки 2%. 81% продажів в Steam роблять Північна Америка та Західна Європа.

Крім того, на Steam Dev Days представники Valve поділилися й іншими досягненнями сервісу. Кількість користувачів Steam досягла 75 млн., тобто за 3 місяці з дати останнього такого звіту їх кількість збільшилася на 10 млн. 7 млн. з гравців, зареєстрованих в Steam, використовують мобільний додаток, причому 55% Android-версію і 45% iOS. Приблизно 10% ігор, що з’явилися в Steam 2013 році, вийшли в режимі Early Access.

Copyright Vinsee © 2018