Господарський суд м. Києва відмовив компанії «Технічний Центр Інтернет» у забезпеченні позову до УДЦР про визнання недійсним результатів торгів із закупівлі послуги MNP

Про Винсее це йдеться в Ухвалі Господарського суду міста Києва від 01.02.2016, який у відкритому засіданні 01.02.2016 року розглянув заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Технічний Центр Інтернет» про вжиття заходів до забезпечення позову до УДЦР шляхом призупинення процедури відкритих торгів.

Господарський суд, врахувавши аргументи сторін стосовно конкурсних торгів на закупівлю послуги MNP, дійшов висновку про те, що забезпечення позову шляхом заборони УДЦР вчиняти будь-які дії в рамках процедури закупівлі не є заходом, адекватним заявленим вимогам.

Також Господарський суд вважає, що це може призвести до обмеження (утруднення) провадження господарської діяльності УДЦР. А тому, керуючись статтями 66, 67 і 86 ГПК України, Господарський суд міста Києва ухвалив: «у задоволенні заяви товариства з обмеженою відповідальністю ТОВ «Технічний Центр Інтернет» про вжиття заходів до забезпечення позову у справі №910/460/16 відмовити».

Головною причиною такого рішення суду є та обставина, що компанія «Технічний Центр Інтернет» не є учасником повторних торгів із закупівлі послуги з впровадження MNP в Україні, які вона намагається призупинити через суд.

Слід зазначити, що і Антимонопольний комітет України залишив без розгляду скаргу ТОВ «Технічний Центр Інтернет» щодо результатів повторних конкурсних торгів із закупівлі послуги з впровадження MNP в Україні.

Copyright Vinsee © 2018