Про Нас

Мене звуть Вінсент. мені 27 років, і я пристрасний блогер нових технологій і всього, що близько чи здалеку стосується відеоігор, а також засобів масової інформації. Коли я не пишу в інтернеті, я проводжу залишок свого часу в Twitter (ви можете слідувати за мною на цій облікового запису) … я пишу повідомлення протягом декількох років зараз на полотні, так як я також творець блогу. Цей блог був запущений 4 грудня 2009 року, а потім закритий у червні 2012 року. Це був справжній перший досвід, дозволяючи створити невелику Мережу в світі блогерів, але і з деякими брендами і агентствами зв’язку. Крім цього, я також був одним з засновників форуму Gamers Coalition, форуму, організованого блогерами для геймерів, який також тепер закрив свої двері. Тим не менш, це було дуже гарне пригода, але, як і будь-Груповий проект, не завжди очевидно, щоб координувати. Тим не менше, я радий, що зміг взяти участь у цьому проекті з багатьма іншими блогерами. У той же час у мене також була можливість писати статті для деяких сайтів, електронної комерції або новин, а також запускати себе в нових проектах, таких як сайт PSVita Live, який, на жаль, не досяг очікуваного успіху, оскільки консоль, про яку ми говорили, не отримала привітання від геймерів…

Завдяки цьому блогу я хочу дати свою думку без дерев’яного мови з різних тем, а також відкриттів і інших радощів, як це може регулювати інтернет. Тут я говорю як про відеоігри, так і про телебачення або про кіно. Я не роблю ніяких обмежень чи майже, тут це мій особистий простір, і тому це мій “будинок”… не скаржуся кільком людям. Я добровільно вирішив зменшити кількість своїх предметів, щоб спробувати запропонувати більш особисті речі, на мій погляд, і, перш за все, я вважаю, більш високу якість.

Особлива подія дало мені високу видимість в інтернеті. Протягом двох тижнів я брав участь у першому виданні (відеоуроці, що транслювалося в прямому ефірі в інтернеті під час життя, а також у відео на YouTube) у відеоіграх Minecraft (у вересні 2012 року). Після цього я брав участь у інших відео на платформі YouTube. Потім, через кілька місяців, я зв’язався з “Місто Акуна Матата”, другий сезон міста Пісків. Це подія сьогодні зараховує кілька мільйонів Переглядів на YouTube, і це було для мене, значну увагу.

Я також хочу особливо подякувати новинні агентства, комунікації, а також бренди, з якими я співпрацюю щодня на цьому блозі. Вони дозволяють мені висувати на перший план інноваційні продукти,які мені справді подобаються. Що стосується продуктів, які я тестую через них, я згадую кожного разу у своїх статтях, якщо я отримав продукт безкоштовно, тому що прозорість для мене важлива.

Я також запустив в липні 2014 року ще один сайт : IndigoBuzz.fr. На останньому, я керую SEO боку сайту, загальне адміністрування сайту, а також команди (але я також пишу, очевидно !). Дійсно, сьогодні в команді нараховується близько 20 осіб, і необхідно координувати її. Сайт охоплює безліч тем: відеоігри, хай-тек, телебачення, спосіб життя, шум,… через кілька років нам вдається зібрати кілька тисяч відвідувачів щомісяця. Крім того, сайт інтегрував Google Новини, що дозволяє нам значно збільшити нашу видимість для кожної опублікованої статті.

З лютого 2016 року я також творець і редактор блогу ” ми робимо їжу?””на якому я пропоную з одним статті на тему “їжа”, перевіряючи останні новинки фаст-фуду чи ресторанів. Їжа-це трохи щоденна пристрасть для мене, тому я повинен був присвятити їй блог… ?

Останнім часом я також запустив сайт Netflix Actu( який … говорить про Netflix, як ви вже здогадалися…), а також сайт. Будьте впевнені, я не збираюся зупинятися на такому гарному шляху, я вже готуюся до інших проектів ! 😉

Кожен місяць ви кілька десятків тисяч людей, щоб відвідати мій блог, і я можу тільки подякувати вас. Немає нічого обнадійливого, ніж бачити читачів на побаченні. Кожен день ви трохи більше читаєте мене, залишаєте коментарі, або навіть посилаєте мені невелике повідомлення підтримки. Це важливо, і це змушує мене продовжувати, навіть після 7 років. Я намагаюся робити статті, які ми не завжди бачимо всюди, тому що мені здається важливим запропонувати вам змінюється Контент, принаймні, схожий на мене.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію, просто зв’яжіться зі мною через контактну сторінку блогу, я буду радий відповісти вам.