0

"Справжній" 8-ядерний процессор від Allwinner (оновлено)

0
30
2013.11.23

Китайці наступають ! 8 -ядерні чіпсети виробників з Піднебесної звужують колись величезну прірву в показнику продуктивності мобільних девайсів . Ще одна китайська компанія Allwinner Tech готує свій варіант чіпсета A80 , який буде побудований за архітектурою bigLITTLE (чотири ядра Cortex-a7 та чотири ядра Cortex-a15, але на відміну від samsung exynos 5 octa він зможе одночасно працювати з усіма восьма ядрами) і буде працювати в парі з графічний чіп Mali 6 або 7 серії , тим самим нав'язуючи конкуренцію не тільки 8 - ядерному Cortex -A7 чіпсету MediaTek MT6592 з частотою 2 ГГц , а й визнаним платформам Exynos 5 Octa і Snapdragon 800 .
8 -ядерний Allwinner А80 - «вбивця » Snapdragon 800 ?

allwinnerA80
В наявності результатів тестів немає (поки немає) , але ходять чутки , що цифри дійсно вражаючі і здатні переступити бар'єр , встановлений сьогоднішнім лідером - Snapdragon 800 . Правда тут необхідно відзначити , що Qualcomm також не стоїть на місці і готує до запуску свій Snapdragon 805 з Adreno 420 на борту , який покликаний закріпити лідерство по продуктивності мобільних пристроїв.

Богдан Борисенко

Мене звуть Богдан, я люблю фотографувати, але не фотографуватися) Не уявляю свого життя без всяких техно штучок. Поки що навчаюсь.

Читайте також:

Увійти в особистий кабінет

Ввійти
Забули пароль?