Magic Leap One : перші тести і відгуки

Після багатьох років очікування, Magic Leap One mixed Reality окуляри, оголошені як революційні, нарешті, доступні. Результат це виправдовує очікування ? Перші відгуки…

Незважаючи на секрет, навколишній окуляри змішаної реальності, багато чутки говорили про революційний продукт. Більше двох мільярдів доларів підняли і майже 10 років досліджень для рекламованого продукту, як дійсно здорово. Випуск, до загального здивування, сьогодні Версія Magic Leap One Creator Edition продається за ціною 2.295 доларів. Отже, це час перших тестів і відгуків про окулярах. Отже, мокрий феєрверк або справжня революція?

Magic Leap One : досить суперечливі думки

Деякі з наших американських колег, що спеціалізуються на пресі про нові технології, тому поспішали протестувати змішані окуляри реальності Magic Leap One під час їх випуску. Через відсутність можливості перевірити їх у нас теж, тому ми зібрали свої відгуки та перші враження досить змішані. Це, звичайно, не фіаско, але ми далекі від оголошеного революційного продукту…

Вихід Magic Leap One : враження позитивні

Перші тестери були раді дізнатися, що зображення були значно цікавішими насправді, чим на декількох відео, показаних в останній час. Кольори насправді більш яскраві і яскраві і розміщення в твердих 3D. Проектоване зображення чітко у високому дозволі. Зображення, на думку тестерів, більш яскраві і чіткі, ніж на HoloLens від Microsoft, який досі залишався посиланням на змішану реальність. Відображення голограм когерентно, а також друк глибини.

Вихід Magic Leap One : негативний відгук

Експерти, які протестували змішану реальність щодо основних існуючих шоломів, зокрема HoloLens або Meta 2, одностайно висловилися. Не окуляри Magic Leap One не вау ефект. Крім того, вони вважають, що досвід занурення менше, ніж з хорошим шоломом віртуальної реальності. Багато помилки зіпсують досвід, як, наприклад, погане розпізнавання деяких об’єктів в кімнаті, перепади у відстеженні або несвоєчасні перетину голограм сторонніми людьми. Тим не менш, найбільший недолік очок, як і раніше, є надто низьким полем зору. Якщо голограми занадто близькі, вони потім скорочено, що робить занурення дійсно незручним. Ціна, нарешті, 2.295 доларів залишається, на думку багатьох експертів, справжнім гальмом для прийняття Magic Leap One.

Висновок про враження, залишених Magic Leap One

В цілому це дуже хороший продукт, але це не очікуваний і очікуваний ефект WOW. Слід також зазначити, що на даний момент кількість додатків обмежена, і очікується, що найближчим часом з’являться більш вражаючі програми. Однак Magic Leap гарантує, що це перша версія і що наступні будуть покращені. Rony Abovitz більше того, порівняно Magic Leap One Creator Edition перший комп’ютер Apple 1. Це, ймовірно, буде як і раніше чекати років, перш ніж мати настільки очікуваний ефект wow !

Всі нові цікаві гаджети на CES 2017

Vinsee

Кес 2017 є одним з місць, що більша частина гаджетів зі світу. Компанія Amazon launchpad є місце, щоб знайти нових сучасних технологій, ультрасучасних, а також передові новеньких штучок і електроніки, від підключеного до звукових колонок, а також телефонним доповнень до носяться на проживання відеокамер зовнішнього спостереження, на сьогоднішній яскравих стартапів. Наш вибір пристроїв для вашого автомобіля і візки і автомобіля, для бездротової необхідне, для вашого смартфона, для вашої камери або доповнення для комп’ютера не просто так, а також відкрити нові фантастичні продукти, які Ви не дивилися прямо перед. Наші продукти куратор приїде з кращих платформ краудфандингу, інкубатори, та фінансова підтримка організацій. Дивимося на рахунки від розробників, а також підприємців, які принесли ці поняття в повсякденному житті, то вам разом з всі гарантії вам вибратися з Amazon.com. А також майте на увазі, що кожна річ, яку ми представляємо, мають право на безкоштовний дводенний Амазонка основний доставки.

Ваш ПК створити дійсно потужний, але збалансований? Якщо це ранить використовувати, не відмахуватися від вартості відмінний функціональний дизайн; 10 млрд миша dpi не буде мати значення для дуже. Купити ручний валик для клавіатури, а також миші, якщо не думаєте, що досить гарні, думати про ергономічну клавіатуру-я використовую цю тріщину проектування Goldtouch для твору за ПКГ робочих місцях, і це не тримає мене назад.

Оцінки за кількістю консолей Wii Нінтендо розглядаються змінити на міцність від Wavvy кишені теніс, майже кожен геймер має пару WiiMotes навколо. Так що насправді зазвичай це позитивний шок, щоб виявити, що кілька телефонів Android працює разом з цими прямими маленькі контролери – достатньо хороший, щоб брати участь у ретро-симуляторів або навіть простий діяльності.

Придбання красивих зображень з високою роздільною здатністю діяльності наш коментар команди і писати про, безумовно, важлива для нашої команди, а також Фрапс насправді був наш утиліта для вичавити скріншот вже понад 7 років. Легкий удар фрапс-це те, що наша команда любить і про це: наша команда може вирвати БМП або навіть у форматі JPEG, і сирий, незжатий відео-запису, що наша компанія обміну цікавою GIF-файли для освіти і розваги. Якщо Ви не хочете, щоб падіння $37, а також мати відеокарту NVIDIA, Гра тіней дійсно фантастичний варіант, який не зашкодить ваші частоти, як високі, як Фрапс, хоча ви не будете отримувати запису нестисненого відео.

Vinsee

Підлітки беруть участь у Бад-вуличний Забіяка, який з двох ігор для NES спеціально розроблений для використання разом з рукавичкою сили. Що не вийшло. Вважати серед вкрай гірші запуски для NES до нашої команди теж подивився на енергетичну рукавичку жахливо команд, погано вулиця brawler був насправді бардак від низької якості графіка, одноманітний геймплей, ненадійністю команд і цікаво чіптюна ручками, що відчуваю, як Чак Беррі або Літтл Річарда треки оброблені збій супутників. TheFineBros насправді милостивий і кнопка для Пуншу-поза !!, традиційна штампування відеогра, яка, звичайно, електрична рукавичка потужність відповідала чудово. Немає такої удачі: хоча ось більш продуктивним у порівнянні з поганим дорожнім Скандаліст, недосконалих входів фрустрацією, а також, скоріше більш доречно, зовсім виснажений ідеальним зброєю.

Ігрова індустрія змінюється

Vinsee

Деякі виробники телефонів починають думати про техніку навколо цього. У Nvdia Обкладинка ручної роботи насправді дуже суворий приклад, але перспектива подвійний сюрприз допомоги телефонів Соні Xperia, а також Samsung (каболка, проте захоплююча) ГС контролер 4 починаємо давати варіанти.

У 8 Різношерсте геймпад через Bluetooth, батарейка, як для гаджета за допомогою смарт-макета неймовірно схожа на справжню денді контролю. І також використовується з кращих додатків, він працює як прагнення. На андроїд, яка функціонує повністю з безліччю відео ігор, а також тренажери – за умови, що ви вивчіть ви маєте законні цивільні права, щоб грати у відеоігри на всіх з них в вашому районі, області. На iOS, яке збудоване для спільної роботи з додатків, таких як Атарі найбільших атак пучка, один з багатьох інших ігор – кожен з яких насправді надані тут.

Щоб уникнути ускладнень ПК гравця, а також набувати двох терабайт зовнішній жорсткий диск, а також ви, звичайно, ніколи не повинні турбуватися про тих Парова діяльності заповнювати ваш жорсткий диск. Це насправді харчування від порту USB (2.0 і 3.0 сертифікована), а також буде підтримувати Mac або Персональний комп’ютер.

Випадках комп’ютер може легко отримаєте кавернозних. Незалежно від електричної потужності лампочки класти вгору над головою, що рідко достатньо, щоб освітити кожен ділянку вашого комп’ютера з потрохами; це дійсно хороший світло часто отримує оклюзії через свої власні руки, голови, і гілки, як ви працюєте у вашому екземплярі. Побачивши саме це півсправи хірургічного лікування комп’ютера, а також невеликий об’єм від невміло побудований для iPhone факели стає виконану роботу.

Vinsee

Є лічильно-нескінченний запас шумоподавлюючі навушники на CES, але вони дбають, щоб подолати шум. Ви могли б поставити герою навушники, щоб зробити його можливим для конкретного вокал кошти, а також відгородитися від всього іншого; в той час як товариш насправді версія у них, що вам відповідають на ваші існуючі навушники. Це тільки те, що майбутнє повинно здатися.

У Gametel Bluetooth геймпад-ще один відмінний варіант – знову вниз, в першу чергу, в ціні. Для нижче 8 Різношерсте ви отримуєте інструмент підходить звичайно не тільки за стандартами інноваційна ідея, однак ті з цілого ряду різних інструментів. Це передбачає велику відеоігри, безумовно, буде працювати, а також ви будете отримувати ще більше від колодок. Плюс власник підключеного телефону-це насправді корисно і безпечно, як довго, як ваш телефон не надто великий (наш Нексус 4 був жорсткий прес).

Ігрові приставки та ігри

Google

Планується важкому стані погоди поряд з цих мудрих гаджетів. Цей пункт, звичайно, не може бути геніальним, але це насправді повинно бути в терміновому порядку. Фактично підготовлена з США червонуватого Хреста погоди Будильник радіо в разі стихійних лих страйків вашого місця розташування. Цей інструмент може бути приведений в дію за допомогою рукоятки, сонячної енергії або батареї, так що ви постійно зможете отримати поточні оновлення погодних умовах. І, що включає в себе вбудований зарядний пристрій для обслуговування телефонів всієї родини просочилася.

Не це постійно відбувається, що телефон проходить, коли влада йде? Доброю новиною є те, що ви можете легко повернутися до повний акумулятора за допомогою nonda ЗУС розумний автомобіль зарядний пристрій. Цей прохолодний пристрій, зарядити свій телефон швидше в порівнянні зі звичайним зарядним пристроєм, і це може додатково перевірити працездатність акумулятора вашого автомобіля.

Це також визнання з історії компанії Google підходить і починає разом з гаджетами. Компанія як тільки придбав Моторолу, просто продавати його кілька років, в кінці кінців Lenovo. Що купив гніздо і dropcam с, але огляд нових продуктів, що надходять від об’єкта, здавалося несвіжим після того, як вони взяли участь у Google.com зараз працює під материнський фірма, алфавіт.

Я постійно знаходити собі перевірити погодні умови в кілька разів, якщо я знаю, що є торнадо приїхати, але як приємно, звичайно, що якщо б прийшли оновлення миттєво? Зі станції netatmo, стан погоди, ви можете зібрати повідомлення по сусідству поради погодних умовах, у тому числі вимірювань, як рівень температури, вологості, атмосферного тиску, а також багато іншого. Крім того, ви можете легко оцінити якість внутрішнє небо, щоб створити впевнені, що ви тримаєте здоровим і збалансованим, як ви добре в межах.

Але Google.com’s звук, чому його обладнання різних біснуватих мало, щоб виконати разом з обладнанням самостійно. Цей гаджет буде відправляти в режимі реального часу погодних явищ на телефон. Перевірте Вашу поштову скриньку для вашої першої електронної пошти (і трохи шок), що надходять від Рей. Ми відправимо вам пару листів щотижня. Ви можете легко відмовитися в будь-який момент.

Ми володіємо найбільш актуальною речі, які роблять образ життя менш складних (або навіть тільки набагато більш модні), щоб ви могли зосередитися на найважливіших речах: android, iPhone, а також Windows Phone і планшетний комп’ютер аксесуари, Ви не відкриєте для себе в продуктовому магазині, плюс власність автоматики, світлодіодне підсвічування, а також USB-пристрої, авто-техніка, шпигунське обладнання, Кем аксесуари, а також бездротові засоби.

Всякий раз, коли є дійсно потужний шторм, мене в підвалі, як правило, трохи вологий, і, чесно кажучи, в деяких випадках я нехтувати, щоб шукати воду, а також зібрати осушувач там, звичайно. Якщо ти в тому ж човні, ви можете виразно скористатися Хониуэлл вірш бездротовий витоку води і стоп-детектора. Підготувати цю розумну штуковину в свій льох або скрізь ви отримаєте зайву воду, і також він збирається відправити вам повідомлення мобільного телефону на першій індикатор витоку або навіть заморозити.

Copyright Vinsee © 2018